Elceram - keramické substráty


Výrobní program


Výrobní program

Výrobní program naší společnosti se skládá ze dvou částí: 

  • Výroba bílých keramických substrátů - kapacita výroby až 2 milióny substrátů / měsíc.
  • Výroba potištěných substrátů - technologie tlustých vrstev - kapacita výroby potištěných substrátů 400 tis. / měsíc. 

S pomocí technologie tlustých vrstev jsou na keramické substráty nanášeny vodivé, dielektrické a odporové materiály. Tyto potištěné substráty pak zpravidla slouží jako vysoce kvalitní nosiče pro elektronické součástky, podobně jako je tomu u klasických plošných spojů PCB - Printed Circuit Board.  

  • Všechny výrobní procesy podléhají systému řízení kvality ISO 9001 a ISO TS 16949.

Zaměstnanci

V současné době v naší společnosti pracuje cca 85 zaměstnanců. Disponujeme kvalifikovaným týmem vysokoškolsky vzdělaných zkušených odborníků na technickou elektrokeramiku a elektrotechniku. 

Výzkumná činnost

Protože si chceme zachovat konkurenceschopnost i v budoucnu, věnujeme se vedle zdokonalování výrobních technologií a postupů projektům výzkumu a vývoje ve spolupráci s vysokými školami a výzkumnými organizacemi, zejména s fakultou elektrotechnickou ZČU, AV ČR a společností TTS s.r.o, která se zabývá technologií tenkých vrstev. Jsme členem asociace výzkumných organizací ČR AVO a  České technologické platformy strojírenství. 

Naši zákazníci

Většina naší produkce je exportována do celého světa. Hlavními odběrateli našich výrobků jsou: CeramTec, INTRATEC, STEINEL, OSI optoelectronics, TYCO electronics,  PIHER, BD sensors a další.